Nesignováno .
Číslo položky: 12378
Moje sledované obrazy Povoz na cestě
popis: Olej na překližce, rozměry: 48 x 66 cm. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč