Jasusch Anton - připsáno
Číslo položky: 12372
popis: Olej na plátně, rozměry: 40 x 60 cm. Plátno zvlněné.
o autorovi: Anton Jasusch
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

07.04.2021 19:26

1 800,00 Kč 7.4.2021 19:13:13