Ralenovský Vladimír
Číslo položky: 11987
Moje sledované obrazy Břízky u cesty
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 66 cm, plátno zvlněno
o autorovi: 1920 Měnín - 2005 Brno
Narodil se v Měníně u Brna. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Byl malířem Vysočiny. Jeho obrazy byly zastoupeny ve sbírce obrazů Radovana Lukavského.

Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

06.04.2021 20:52

1 000,00 Kč 4.4.2021 15:06:41