Číslo položky: 11997
Portrét
popis: Litografie, rozměr listu 36,5 x 27 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |