Číslo položky: 12417
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 50 cm, datováno 1986
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |