Číslo položky: 11993
Rak na dlani
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 35 x 28 cm, nově rámováno a zaskleno UV sklem 99%
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |