Autor nezjištěn
Číslo položky: 5800
Moje sledované obrazy Romantická krajina s kostelíkem
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 60,5 cm , nerámováno
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč