Trinkmoc + Silovský
Číslo položky: 12367
Moje sledované obrazy Lesní bystřina+Rozkvetlá louka u lesa
popis: Olej na lepence, rozměry : 31 x 40 cm, silně poškozený rám + Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, malba poškozená.
o autorovi: Malíři
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

07.04.2021 21:52

1 000,00 Kč 7.4.2021 19:55:56