Číslo položky: 12367
Lesní bystřina+Rozkvetlá louka u lesa
popis: Olej na lepence, rozměry : 31 x 40 cm, silně poškozený rám + Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, malba poškozená.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
07.04.2021 21:52
1 000,00 Kč |
7.4.2021 19:55:56