Ronner Henriette
Číslo položky: 5822
popis: Olej na dřevě, rozměr 13 x 16 cm, signováno vlevo dole Henriette Ronner
o autorovi: 31. května 1821, Amsterdam - 28. února 1909, Ixelles
Holandsko-belgická umělkyně v romantickém stylu, která je nejlépe známá pro své obrazy zvířat; zejména koček.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč