Číslo položky: 5822
Kočky
popis: Olej na dřevě, rozměr 13 x 16 cm, signováno vlevo dole Henriette Ronner
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč