Číslo položky: 12316
Staroměstská mostecká věž
popis: Akvarel, rozměry: 40 x 29,5 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |