Číslo položky: 12319
Kostel s farou
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 40 x 29,5 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |