Číslo položky: 12313
Bukový les
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 60 x 47 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |