Číslo položky: 12310
Mostar
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 61 x 46 cm, nově rámováno, plexisklo antireflexní Plexiglas GALLERY
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |