Neznačeno
Číslo položky: 12346
Moje sledované obrazy Hodiny rámové
popis: Rámové hodiny, rozměry : 50 x 41,5 cm, zlacené, restaurováno, přiložená dokumentace, plně funkční
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 500 Kč