Číslo položky: 12340
Dětěnice na Jičínsku
popis: Olej na plátně, rozměry : 34 x 42,5 cm, restaurováno, rentoilováno, přiložena restaurátorská dokumentace.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč