Číslo položky: 12307
Krajina se sv. Jeronýmem
popis: Olej na dřevě, rozměry: 27 x 34 cm Kabinetní malba ze 17.století. Přiložena restaurátorská zpráva a posudek. Odhadní cena 90 000 Kč. Velice kvalitní staromistrovská malba.
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
35 000 Kč
05.04.2021 19:22
35 000,00 Kč | 31.3.2021 21:31:08 |