Číslo položky: 12306
Welfen u Salzburku
popis: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 79 cm, rozměry včetně rámu : 62 x 100 cm. Rám dřevo zlacené, zlacení místy poškozené.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
11 500 Kč
11 500 Kč
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |