Lászlo A.
Číslo položky: 12306
Moje sledované obrazy Welfen u Salzburku
popis: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 79 cm, rozměry včetně rámu : 62 x 100 cm. Rám dřevo zlacené, zlacení místy poškozené.
o autorovi: O autorovi nebyli zjištěny informace.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
11 500 Kč