Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Šlechtična s kapesníčkem
popis: Pastel, rozměr 69 x 89 cm, malba silně poškozena, rám poškozen, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč