Schulz Alois Gustav
Číslo položky: 11730
Moje sledované obrazy Krajina s pilou
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno Schulz datováno 1845.
o autorovi: Alois Gustav Schulz (Praha 1805–1860 Praha)
Krajinář, malíř architektur. Žák Augusta Piepenhagena v Praze. Pobýval v Itálii a Anglii. Byl činný jako malíř dekorací v pražském Stavovském divadle. Měl se podílet na Alterthümer des Königreiches Böhmen Julia Maxe Schottkyho.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč