Číslo položky: 11730
Krajina s pilou
popis: Olej na plátně, rozměry: 26 x 37 cm. Signováno Schulz datováno 1845.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |