Číslo položky: 12303
Modrý sex
popis: Litografie, rozměr tiskové plochy: 38 x 53,5 cm. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč