Číslo položky: 12301
Tlustá a hubená Venuše
popis: Akvarel na papíru, rozměry: 42 x 58 cm. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |