Číslo položky: 12042
Mondénní dáma s kožešinou
popis: Pastel na papíru, rozměry: 57 x 51cm. Zaskleno, signováno parafou. Vzadu datováno 1937
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
7 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |