Nesignováno .
Číslo položky: 12039
Moje sledované obrazy Orientální bazar
popis: Olej na plátně, rozměry: 55 x 75 cm . Vzadu přípis tužkou: Ludwig Blum (1891-1975)
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč