Nesignováno .
Číslo položky: 12019
Moje sledované obrazy Plachetnice na moři
popis: Olej na plátně : rozměry 30 x 40 cm. Datováno 1880, signatura odřená, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč