Číslo položky: 5673
Klatovská madona
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 26 cm, nesignováno.Začátek 19.stol.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč