Číslo položky: 5704
Madona s anděli
popis: Olej na plátně, rozměr 53,5 x 38,5 cm, nesignováno .19.stol..Plátno napnuté na novějším blindrámu.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč