Číslo položky: 11951
Pastorální výjev
popis: Olej na plátně, rozměr 64 x 79 cm, nesignováno, malba pochází z 18. století.
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
32 000 Kč
32 000 Kč