Zpět na aukce Ignatius van der Beken - připsáno
Moje sledované obrazy Pastorální výjev
popis: Olej na plátně, rozměr 64 x 79 cm, nesignováno, malba pochází z 18. století.
o autorovi: 1689 - 1774
Vlámský malíř
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

01.02.2021 19:32