Číslo položky: 5703
Madona s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 65 cm, rám poškozen, signováno vlevo dole K. Soukup 1949
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
13.12.2017 19:40
1 000,00 Kč | 13.12.2017 18:55:04 |