Jaroš Bohumil
Číslo položky: 10835
popis: Akvarel, rozměr 41 x 31,5 cm, nesignováno, zaskleno
o autorovi: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

02.02.2021 21:52

800,00 Kč 2.2.2021 16:45:57