Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Svatební veselí - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 95 x 148 cm, rozměry včetně rámu: 114 x 167 cm.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 500 Kč