Nesignováno .
Číslo položky: 11722
Moje sledované obrazy Sekáč a děvčátko
popis: Olej na lepence, rozměry : 48 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč