Medr J.
Číslo položky: 12018
Moje sledované obrazy Muž s deštníkem
popis: Olej na plátně, rozměry:35,5 x 22,5 cm, nerámováno
o autorovi: Malíř
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč