Číslo položky: 12018
Muž s deštníkem
popis: Olej na plátně, rozměry:35,5 x 22,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |