Moje sledované obrazy Brána do zámku
popis: Olej na plátně, rozměr 26 x 34 cm, poškozeno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

13.12.2017 19:25

300,00 Kč 12.12.2017 20:49:10