Číslo položky: 12021
Noční ulice - Reklama TaTa
popis: Olej na plátně, rozměry 73 x 92 cm. Nesignováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
100 000 Kč
100 000 Kč
100 000,00 Kč |
90 000,00 Kč |
80 000,00 Kč |
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |