Zpět na aukce Vaic Josef
Moje sledované obrazy Prašná brána
popis: Olej na lepence, rozměry: 72 x 60 cm
o autorovi: Josef Vaic
Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích.
Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč