Číslo položky: 11942
Ze Slovenska
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
03.02.2021 20:38
1 700,00 Kč | 3.2.2021 00:42:52 |