Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 11942
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč

03.02.2021 20:38

1 700,00 Kč 3.2.2021 00:42:52