Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 11936
popis: Olej na sololitu, rozměr 60 x 80 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč

03.02.2021 20:32

1 900,00 Kč 3.2.2021 00:43:18