Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 11935
Moje sledované obrazy Z jižních Čech
popis: Olej na sololitu, rozměr 46 x 60 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč