Zpět na aukce Svoboda Jaroslav
Moje sledované obrazy Z jižních Čech
popis: Olej na sololitu, rozměr 46 x 60 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

03.02.2021 20:30

1 800,00 Kč 26.11.2020 07:52:50