Číslo položky: 11908
Lužní les
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 79 cm, signováno vpravo dole Wenner
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
01.02.2021 21:52