Monogramista
Číslo položky: 11919
Moje sledované obrazy Zámecký motiv 1
popis: Akvarel, rozměr: 21 x 30 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč