Číslo položky: 11919
Zámecký motiv 1
popis: Akvarel, rozměr: 21 x 30 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |