Motl Ladislav
Číslo položky: 5656
popis: Email na papíru, rozměr ve výřezu 18,5 x 24 cm, signováno vpravo nahoře Motl 62, zaskleno, poškozený rám
o autorovi: * 29. 5. 1917, Praha, Česká republika (Czech Republic)
† 9. 5. 1995,
grafik, malíř
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč