Číslo položky: 12000
Pražský hrad
popis: Olej na plátně, rozměry: 54 x 68 cm. Nesignováno, rentoilováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
27 000 Kč
27 000 Kč
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |