Nesignováno .
Číslo položky: 12009
Moje sledované obrazy Hodinový obraz
popis: Olej na plátně, hodinový, plně funkční stroj, celkové rozměry: 71 x 81 cm . Kvalitní malba, vše ve velmi pěkném stavu.
Vyvolávací cena:
26 000 Kč
31 000 Kč