Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Hodinový obraz
popis: Olej na plátně, hodinový, plně funkční stroj, celkové rozměry: 71 x 81 cm . Kvalitní malba, vše ve velmi pěkném stavu.
Vyvolávací cena:
26 000 Kč
26 000 Kč

01.02.2021 19:14

26 000,00 Kč 17.11.2020 09:11:25